Chov a prodej morčátek

29. června 2015 v 23:08


Chovná stanice Le Grace

Je součástí stáje.Chováme morčátka hlavně pro radost.Naše zvířata jsou registrovaná pod Svazem chovatelů a můžeme každému z nich vystavit Průkaz původu nebo Výpis předků. Máme malá obyčejná morčátka a v poslední době se věnujeme i chovu velkých obřích cuy morčat.
Pokud by jste si někdo chtěl pořídit takového domácího mazlíka, můžete se na nás obrátit.Rádi vám poradíme s chovem,prodáme granulky nebo seno, a nakonec si i nějaké morčátko můžete odnést. Sledujte aktuální nabídky na těchto webech:

http://chspd.blog.cz/http://cuys-le-grace.blog.cz/


 


Komentáře

1 Romana Romana | E-mail | 19. ledna 2017 v 14:46 | Reagovat

:-D

2 KIRAlial KIRAlial | E-mail | Web | 8. července 2018 v 12:59 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.